Dzeja 

Dzejas izlases 

Bērnu dzeja 

Esejas 

Proza 

Atdzejojumi 

Sastādītās un anotētās grāmatas 

Tulkotie darbi 

Publikācijas citos izdevumos 

Dziesmas 

 

Foto 

Audio 

Video 

 

Dzīves dati 

Ģimene 

Draugi 

Tu 

 

Es esmu bagāts. Man pieder viss,
kas ar mani ir noticis.

Man viņš bija tētis. Kādam vienkārši - mīļš un tuvs cilvēks. Vēl kādam priekšnieks, padotais, kaimiņš, klients vai paziņa. Kādam radio "Brīvā Eiropa" balss vai Latvijas trešās atmodas patriotiskās "Literatūras un mākslas" redaktors. Citam vienkārši - Dzejnieks. Vēl kāds dungo "Viņi dejoja vienu vasaru" un viņam tam nav nepieciešams autors. "Es esmu bagāts. Man pieder viss, kas ar mani ir noticis!" ir mūsu katra devīze nu jau arī 21. gadsimtā.

Man viņš ir tētis! Maniem bērniem - "tēta uka". Bet mums visiem - radoša daudzšķautņaina personība, kuru izprast centīsies palīdzēt arī šī mājas lapa. Uzklausīt, iepazīt un izprast.

Mājas lapā darbi sakārtoti ievērojot Māra Čaklā dalījumu: dzeja, izlases, bērnu dzeja, esejas utt. Pārējās nodaļas atvēlētas, lai interesentam sniegtu maksimālo iespējamo informācijas apjomu par Māri Čaklo un viņa darbiem. Struktūra nepieciešamības gadījumā tiks papildināta. Tuvā nākotnē mājas lapa sevī ietvers arī pilnus autora tekstus.

Visus ierosinājumus labprāt uzklausīsim un gaidām arī tos, kas vēlas palīdzēt. Mājas lapa ir pašā sākumā, bet ceru - tā noderēs daudziem.

Paldies visiem, kas ir un būs ar Māri Čaklo!

 

Īpašs paldies:

Jānim
 Peteram
 

Vokālā grupa "Cosmos"  Rīgas Centrālā bibliotēka  Latvijas Vēstnesis  Interneta mediju kompānija "Delfi"  draugiem.lv

Pēdējās izmaiņas veiktas 12.07.2009
© Ingmārs Čaklais 2004-2015